20 metų patirtis

Savo veiklą pradėjome 2008-aisiais, tad jau 20 metų nuolat augame ir tobulinamės taip užtikrindami aukščiausios kokybės paslaugas jums ir jūsų automobiliui. Nuo pat pradžių daug dėmesio skiriame jūsų poreikiams, todėl Celerauto paslaugų spektras nuolat auga – automobilių remontas yra tik dalis mūsų teikiamų paslaugų, kuriomis sprendžiame iššūkius, su kuriais susiduria vairuotojai.

Moderniausias draudžiamųjų eismo įvykių/žalų administravimo centras

Mes turime moderniausią įrangą ir kvalifikuotus specialistus, todėl atliekame visus automobilio remonto darbus.

Paruošimą automobilio dažymui atliekame tik sausuoju būdu, o dažome jį modernioje dažykloje su naujos kartos ekologiškais vandens pagrindu pagamintais dažais.

Kėbulo darbus atliekame tik naudodami profesionalius įrankius.

Turime geometrijos atstatymo stendą, todėl visus darbus galime atlikti labai tiksliai ir kokybiškai.

Mūsų siūlomos paslaugos

Mes siūlome jums itin platų paslaugų spektrą: nuo nebevažiuojančio automobilio transportavimo iš ten, kur jis yra iki suremontuoto automobilio grąžinimo ten, kur jums patogiausia.

Mūsų klientai apie mus

Nuolatiniai mūsų klientai mus vadina greitąja pagalba automobiliui ar 5 žvaigždučių autoservisu, kadangi mes ne tik operatyviai suteikiame būtinąją pagalbą tuo metu, kai atsitiko eismo įvykis ar sugedo automobilis, bet ir rūpinamės kliento automobiliu visą laiką.

Celerauto dirba nuo 2008-ųjų

Mes labai džiaugiamės, kad daugeliui įmonių inovacijų diegimas tampa kasdiene veikla. Per visą savo darbo laiką, sistemingai investuodami į naujas technologijas bei naujus vadybos ir rinkodaros metodus, mes sukūrėme dešimtis naujų paslaugų.

530

Laimingi klientai

100%

Darbo atlikimas

1500

Pasitiki mumis