20 Metų Patirtis

Pradėję savo veiklą 2008 metais, nuolat augame ir siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas jums ir jūsų automobiliui. Nuo pat pradžių visą dėmesį skiriame klientui, todėl automobilių remontas yra tik dalis mūsų teikiamų paslaugų, kuriomis siekiame išspręsti vairuojančių klientų problemas.

Moderniausias draudiminių eismo įvykių/žalų centras

Mes  atliekame visus remonto darbus, nes turime tam moderniausią įrangą bei kvalifikuotus specialistus.

Paruošimą dažymui atliekame tik sausuoju būdų, o dažome modernioje dažykloje su naujos kartos ekologiškais vandens pagrindo dažais.

Kėbulo darbus atliekame tik profesionaliais įrankiais.

Turime geometrijos atstatymo stendą, kurio dėka darbus galime atlikti labai tiksliai ir kokybiškai.

Mūsų siūlomos paslaugos

Mes siūlome jums visą paslaugų spektrą pradedant:nevažiuojančio automobilio paėmimu, iš bet kurios vietos Lietuvoje ir baigiant automobilio grąžinimu ten, kur jūs pageidausite.

Ką kalba mūsų klientai apie mus

Nuolatiniai klientai mus vadina „greitąja pagalba automobiliui” ar 5 žvaigždučių autoservisu, nes siekiame ne tik operatyviai suteikti būtinąją pagalbą tuo metu, kai atsitiko eismo įvykis ar sugedo automobilis, bet ir rūpinamės kliento automobilio poreikiais visą laiką.

Celerauto dirba nuo 2008 metų

Mes labai džiaugiamės, kad daugeliui įmonių, inovacijų diegimas, tampa kasdiene veikla. Tarp tokių įmonių esame ir mes. Per visą darbo laiką mes sukūrėme dešimtis naujų produktų sistemingai investuodami į naujas technologijas bei naujus vadybos ir rinkodaros metodus. 

 
 

530

Laimingi klientai

100%

Darbo atlikimas

530

Pasitiki mumis