Pagalba po auto įvykio 7/24
 Mercedes originalios dalys

Mercedes originalios dalys

Originalios dalys garantuoja išskirtinę jūsų Mercedes vairavimo patirtį

Įvairias detales senųjų, ir naujų modelių Mercedes automobiliams užsakome greitai ir konkurencinga kaina. Originalios dalys Mercedes automobiliams garantuoja išskirtinę vairavimo patirtį, tokią, kokiai ir buvo sukurti šie automobiliai. Mercedes automobilių pasaulyje dažnai yra apibūdinamas vienu žodžiu: klasė. Mercedes-Benz yra vienas seniausių ir stabiliausių pasaulinės automobilių rinkos prekinių ženklų, kurie puikiai prisitaiko prie vartotojų poreikių šiuolaikiniame greitai besikeičiančiame pasaulyje. Šie automobiliai yra elegantiški, kokybiški ir labai patikimi, o tai be abejo priklauso nuo originalių dalių. Mercedes-Benz praėjo ilgą kelią tyrinėjant saugumo ir technologijų naujoves. Pirmaujančios technologijos, gamybos tikslumas, patrauklus vizualinis dizainas ir su niekuo nesulyginama klasė iškelia Mercedes-Benz tarp kitų liukso klasės automobilių į savotišką Merceds-Benz liukso klasės lygį.

Mercedes-Benz gamina aplinkai draugiškus automobilius, kurių galingumas nė kiek ne mažėja. Mercedes varikliai sugeba generuoti daugiau galios, nors naudoja mažiau kuro ir išmeta mažiau atliekų. Vardan gamtos išsaugojimo ir švaresnės aplinkos ateityje, verta rūpintis išlaikyti šiuos parametrus, o tai gali garantuoti tik kokybiškos originalios detalės.

Ar tiesa, kad Mercedes-Benz originalios dalys yra brangios ir jų sunku gauti?

Suprantame, kad jūsų vairuojamas Mercedes visada turi būti geriausios būklės, nepaisant ar tai ypatingos paskirties automobilis, ar skirtas tiesiog pasivažinėjimui apylinkėmis. Nepriekaištingam vairavimui skirtos tik originalios detalės, kurias mūsų darbuotojai Jums suras ir užsakys. Tam visai nebūtina palikti pas mus savo automobilį, pakanka tik žinoti kėbulo numerį.
Kadangi tiesiogiai bendradarbiaujame su lyderiaujančiais Mercedes-Benz detalių gamintojais, todėl mūsų užsakytos originalios detalės yra ta kokybiška patikima grandis, kuri saugo ne tik automobilį, bet ir jūsų gyvybę, nes patikimumas yra nuo seno žinomas Mercedes bruožas.
Anksčiau buvo paplitusi nuomonė, kad Mercedes-Benz originalios dalys yra brangios ir jų sunku gauti, mes tam prieštaraujame ir keičiame šią nuostatą – pateikę užklausimą mūsų darbuotojams, suprasite, kad originalios detalės ir jų kaina jums patinka, o investicija į kokybę, bet kokiu atveju visada atsiperka garantuodama kokybę, saugumą ir išskirtinį vairavimo malonumą.

 

Sekite mus Facebook

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies"). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.
Sutinku