Besąlyginė išskaita (franšizė) – tai suma, kurią moka klientas (asmuo užsakęs remontus pagal CASCO draudimą) už kiekvieną atskirą įvykį. >>> Daugiau…

Dalių nusidėvėjimas – Jeigu nukentėjusioji transporto priemonė remontuojama ir sugadintos dėvėtos detalės, agregatai bei kiti reikmenys  keičiami naujomis, originaliomis, gamyklos gamintojo detalėmis tai draudimo bendrovė, skaičiuodama išmoką, atskaičiuoja* detalių nusidėvėjimą >>> Daugiau…

Automobilio būklės pagerinimas (pagerinimo išskaita) – Draudimo bendrovės taiko šią išskaitą jeigu prieš eismo įvykį (ar kitokį įvykį) automobilio detalė jau buvo pažeista (pvz įbrėžta, kitaip pažeista) arba automobilio dalys paveiktos korozija (rūdys). Tuo atveju tai traktuojama kaip dalių būklės pagerinimas. >>> Daugiau… 

Kodėl aš turiu mokėti PVM? – Draudimo bendrovės PVM nemoka įmonėms, jei įmonė yra PVM mokėtoja ir fiziniams asmenims jei jie yra PVM mokėtojai (pvz: ūkininkai). >>> Daugiau…

Į ką atkreipti dėmesį draudžiantis KASKO draudimu? –  

KASKO draudimo kaina priklauso nuo šių dalykų:

  • Frančizės – kuo didesnė franšizė tuo bus mažesnė kaina (jeigu Jūs buvote nedrausmingas t.y. turėjote nemažai įvykių, galimai bus didelė franšizė kartu su didele kaina)
  • Ar taikomas dalių nusidėvėjimas – jeigu dalių nusidėvėjimas netaikomas, kaina taip pat gali 

būti mažesnė >>> Daugiau…

Taip pat rekomenduojame atkreipti dėmesį į :

1. Jeigu įvykio metu Jūsų transporto priemonei padaryta didelė žala arba , numatomai remonto sumai viršijant 1000–1500 eurų, arba Jūs abejojate žalos dydžiu pasitarkite su mumis prieš vykstant į draudimo bendrovę nes: norint gauti pilną draudimo išmoką, gali būti reikalinga policijos pažyma.

2. Jeigu Jums reik gabenti automobilį iš įvykio, visada patikrinkite, ar Jūsų automobiliui nepriklauso nemokamas gabenimas (pagal KASKO draudimą ar privalomąjį draudimą kai yra papildomos paslaugos). Remontuojant pas mus mes sužiūrėsime už Jus ar yra pas Jus papildomos paslaugos. Jeigu įvykyje Jūs nekaltas (pagal civilinį draudimą) taip mes pasirūpinsime automobiliu atvežimu ir už tai apmokės tiesiogiai draudimo bendrovė.

3. Lietuvoje privalomasis civilinės atsakomybės draudimas palyginti nebrangus, bet orientuotas į vidutinės kokybės paslaugą. Besirūpinantiems savo automobiliu, jo kokybe ir ilgaamžiškumu, teks primokėti arba naudotis „Kasko“ draudimo apsauga.

4. Remontuojant automobilį pagal „Kasko“ draudimo sąlygas, draudimo bendrovė Jums taikys kompensavimo sąlygas, pasirinktas draudžiant automobilį.

5. Jeigu remontuojant automobilį Jums reikalingas pakaitinis, pasitikrinkite, ar turite jam galiojančią paslaugą (gamintojo mobilumo programą ar draudimo bendrovės įtrauktą papildomą paslaugą). Jeigu jos neturite, apie pakaitinio automobilio nuomos galimybes teiraukitės pasirinktoje remonto įmonėje arba automobilių nuomos bendrovėje.

DETALĖS: 

Apgalvokite būsimo remonto lūkesčius: 

  • automobilis, atitinkantis visus saugumo, techninius ir estetinius reikalavimus; 
  • išoriškas automobilio atstatymas, skiriant mažesnį dėmesį dalių kokybei ir ilgaamžiškumui;

Pasirinkus pirmąjį variantą, jei remontuojamas 3 ir daugiau metų automobilis, draudimo bendrovė apmokės tik dalį pakeistų naujų originalių detalių kainos (išskyrus atvejį jeigu Jūsų automobilis draustas KASKO draudimu ir yra sąlyga: Dalims neskaičiuojamas nusidėvėjimas) – likusią sumą turėsite padengti pats. Už remonto darbus ir sunaudotas dažymo medžiagas mokėti nereikės.

Antruoju atveju remontui bus naudojamos nenaujos dalys arba naujos dalių kopijos (trečių šalių) – techniniu ir saugumo požiūriu jos neprilygs originalioms, taip pat teks susitaikyti su ilgesniais remonto terminais (dažniausiai surasti dėvėtas dalis užtrunka laiko).