Nutikus įvykiui (eismo įvykiui; trečių šalių tyčiniai veikai; gamtos padarytai žalai ir t.t) neišvengiamai susiduriame su draudimo kompanijomis. Joms kasdieną tenka administruoti šimtus žalų. Todėl dėl didelio darbo krūvio ne visada turi užtektinai motyvacijos kokybiškai atstovauti kliento interesus. Dėl to nukentėjusysis gali sulaukti nepakankamo dydžio išmokos, o avarijos kaltininkas – didesnių finansinių sankcijų nei kad yra vertas.


  • Nepriklausomų žalų ekspertų paslaugos yra mokamos. Jas apmoka pats užsakovas.
  • Atminkite, ekspertų išvados nebūtinai patvirtins jūsų nuomonę apie patirtą žalą. Jų tikslas – objektyviai įvertinti žalos padarinius.
  • Draudimo bendrovė neprivalo pritarti nepriklausomų žalų ekspertų išvadoms.
  • Jeigu po nepriklausomų žalų ekspertų vertinimo nepavyks susitarti su draudimo bendrove, galite kreiptis į Draudimo priežiūros komisiją.
  • Nepriklausomų žalų ekspertų išvadomis galėsite remtis įrodant savo poziciją DPK skundo nagrinėjimo metu arba teisme.
shutterstock_189403739

ATMINKITE, KAD:
Nesutarimų tarp draudėjo ir draudimo bendrovės priežastimi gali būti: klaidingai pasirašyta draudimo sutartis, sutarties sąlygų nevykdymas ar pažeidimas, nesutarimas žalos įvertinimo ar tiesiog klaidingi lūkesčiai ir kt. Žinokite savo teises ir galimybes, leidžiančias išspręsti ginčą su draudiku. Kreiptis dėl ginčo sprendimo galite per 1 m. nuo laikotarpio, kada buvo pažeistos vartotojo teisės.

Draudimas nėra pasipelnymo šaltinis. Draudimas – tai rizikos valdymo perdavimas draudimo bendrovei už tam tikrą mokestį (draudimo įmoką). Tai reiškia, kad įvykus nelaimei, jums bus teikiama finansinė parama, palengvinsianti naštą ir priklausanti nuo jūsų susitarimo su draudiku.

  • Neturėtumėte tikėtis, kad praradę savo turimą materialųjį turtą, gausite išmoką viršijančią realius nuostolius.
  • Liūdna tiesa, bet esant dažniems sukčiavimo atvejams, draudimo bendrovės tiesiog negali tikėti tik jūsų žodžiu, visur reikalingi objektyvūs ir pagrįsti įrodymai.

Todėl mūsų rekomendacijos remontuokitės. Palikite tai atlikti žmonėms kurie išmano remonto darbus bei padėtų išspręsti visus klausimus su draudimo bendrovę.