Pagalba po auto įvykio 7/24
 Nuo ko priklauso automobilio remonto trukmė?

Nuo ko priklauso automobilio remonto trukmė?

Remontas – tai kruopštumo ir laiko reikalaujantis procesas, todėl ir klientui reikėtų turėti realius lūkesčius.

Automobilio remonto trukmė priklauso nuo keičiamų dalių:

  • automobilis, atitinkantis visus saugumo, techninius ir estetinius reikalavimus (dalys naujos originalios. Keičiamos visos reikiamos dalys)
  • išoriškas automobilio atstatymas, skiriant mažesnį dėmesį dalių kokybei ir ilgaamžiškumui;

Pasirinkus pirmąjį variantą bus sutaupyta automobilio remonto trukmė dėl laisvai užsakomų dalių, kurių nereikės ieškoti (naudotų ar trečiųjų šalių dalių paieškos laikas nėra apibrėžiamas). Trumpai tariant, pasirinkus pirmą variantą bus žinomas tikslus dalių atvykimo laikas. Jums reikės sumokėti nusidėvėjimą (nebent Jūs turite KASKO ir ten yra sąlyga: Dalims neskaičiuojamas nusidėvėjimas). Už remonto darbus ir sunaudotas dažymo medžiagas, papildomai primokėti nereikės.

Antruoju atveju remontui bus naudojamos nenaujos dalys arba naujos dalių kopijos (trečių šalių). Techniniu ir saugumo požiūriu jos neprilygs originalioms, taip pat teks susitaikyti ir su tuo, kad remonto trukmė bus ilgesnė (naudotų ar trečių šalių dalių paieškai laikas neapibrėžiamas).

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies"). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.
Sutinku