Darbo valandos
  • Pirmadienis 8.00 - 18.00
  • Antradienis 8.00 - 18.00
  • Trečiadienis 8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis 8.00 - 18.00
  • Penktadienis 8.00 - 18.00

Automobilio kėbulo dažymas: dažymo įranga ir technologija

Kėbulo dažymas prasideda nuo paruošimo darbų.  

Kokybiškas automobilių kėbulo dažymas susideda iš daugybės technologinių etapų reikalaujančių ypatingų sąlygų, įrangos, kokybiškų medžiagų, žinių ir patirties. Tik tokiu atveju naujas dažų sluoksnis bus neatskiriamas nuo gamyklinio.

Celerauto meistrai naudoja tik kokybiškas medžiagas, o pagrindinis dėmesys kreipiamas ne tik į viršutinį dangos sluoksnį, kurio paskirtis yra puiki ir ilgaamžė išvaizda, bet ir nematomiems sluoksniams, kurie užtikrina apsaugą nuo korozijos, dažymo sluoksnių sukibimą, stabilumą bei paviršiaus vientisumą.

Žinant, kad dažų atspalviai yra pats matomiausias ir dažniausiai klientų, atsiimančių remontuotą automobilį, analizuojamas kriterijus, visos spalvos nuskaitomos spektrofotometru. Vėliau duomenys yra lyginami, analizuojami bei, esant reikalui, koreguojami dirbant su pačia didžiausia, visas rinkas apjungiančia, automobilinių spalvų ir jų alternatyvų duomenų baze.

Darbo vietose naudojame modernią įrangą, kuri leidžia gruntuoti automobilius negaištant laiko automobilio talpinimui į dažymo kameras.

Dažymui naudojame dažymo kameras, kurios yra skirtos dažyti lengvuosius ir komercinius automobilius. Dėka elektros variklių dažnio keitiklių ir oro srauto rekuperacinės sistemos sunaudojame mažiau elektros ir kuro. Išvada – saugome gamtą.

Panaudojus mūsų sukauptas žinias bei įgūdžius apie medžiagas ir spalvas mes gebame atlikti remontą, kuris net ir po  daugelio metų išliks nepakitęs.