Darbo valandos
  • Pirmadienis 8.00 - 18.00
  • Antradienis 8.00 - 18.00
  • Trečiadienis 8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis 8.00 - 18.00
  • Penktadienis 8.00 - 18.00

PDA paslaugos

Celerauto galimybės ir paslaugos yra išties neribotos. Kadangi įmonėje naudojame pažangiausias programines įrangas bei programas mes galime jums pasiūlyti:

1. Skirtingais laikais priimti ir sklandžiai įvykdyti didelį užsakymą;

2. Net ir negalint atlikti užduoties, būtinai rasime partnerius, kurie atliks ją itin kokybiškai;

3. Pilną informacijos saugojimą apie atliekamus darbus ar keičiamas detales (nuotraukos, dokumentai, sutartys kiti svarbūs dokumentai).

Įvairios paslaugos atliekamos atskirai ar kombinuojant keletą jų. Standartiniai mūsų klientų užsakymas:

1. Nuplovę pastebėjome, kad mūsų automobilis subraižytas. Subraižytas 3-jose skirtingose automobilio vietose. Ar galėsite užregistruoti draudimo bendrovėje? (3 skirtingi įvykiai)

2. Taip pat pastebėjau skilusį stiklą. Ar galite, kol remontuosite, užsakyti jį ir po remonto pastatyti (mes stiklų nestatome, tai atlieka mūsų partneriai, bet mes suorganizuosime šiuos darbus)?

3. Štai dar atsiminiau, man reikalingas pakaitinis automobilis. Suorganizuokite prašau.

4. Ir norėčiau pasidaryti antikorozinį padengimą. Ar galėsite? 

5. O po remontų galėsite nufotografuoti draudimo bendrovei KASKO? Kaip tik baigsis noriu pratęsti ir žinau, kad reikalaus nuotraukų. Mes galime padaryti profesionalias nuotraukas ne tik draudimui, bet ir parduodant automobilį.

6. O galėsite po visų darbų pristatyti automobilį man į darbą? Galime pristatyti į bet kurią jums patogią vietą.

7. O mano užsakytos paslaugos jums nepasimirš? Mes žmonės ir pamiršti tikrai galime net ir turėdami profesionalias programas, bet jeigu jau taip nutiks, kad kažko nepadarysime, mes nedelsdami spręsime šias problemas mūsų sąskaita.