Pagalba po auto įvykio 7/24
 Žalų reguliavimas – užtikrintoms draudimo išmokoms

Žalų reguliavimas – užtikrintoms draudimo išmokoms

Turbūt kiekvienas vairuotojas per savo vairuotojo teisių turėjimo laiką yra patyręs didesnių ar mažesnių eismo įvykių, kurių metu buvo apgadinta jų transporto priemonė. Deja, tačiau ne visos draudimo bendrovės yra pasiryžę išmokėti visą, remontui reikalingą, pinigų sumą. Tam, kad iš nemalonios situacijos išeitumėte kuo mažiau nuskriausti, savo patarimais dalinasi automobilių serviso „Celerauto“ vadovas Kęstutis Bartkevičius.

Pirmas skambutis policijai, antras – žalų reguliavimo specialistams

Savaime suprantama, kad įvykus rimtam įvykiui pirmiausia reikia susisiekti su policijos pareigūnais, o prireikus ir greitosios pagalbos specialistais. Tačiau vėliau, arba pakliuvus į nedidelį eismo įvykį ir tiesiog abipusiu sutikimu užpildžius draudimo deklaraciją, reikėtų paskambinti specialistams, kurie gali padėti visais, su žalų reguliavimu susijusiais, klausimais.

„Pareigūnų iškvietimas yra būtina eismo įvykio procedūra. Deja tikrai ne visi vairuotojai prisimena, kad po pirmojo skambučio galima paskambinti ir „Celerauto“ specialistams. Jie mielai suteiks ne tik konsultaciją, bet ir pasirūpins, kad žalų reguliavimas būtų atliktas teisingai.“, – sako automobilių remonto specialistas Kęstutis Bartkevičius.

Išmokos ne tik remontui

„Celerauto“ vadovas teigia, kad lietuviai dar nėra gerai išsianalizavę visų savo teisių eismo įvykio metu. Todėl daugelis jų tikisi gauti bent padorią sumą transporto priemonės remontui. Tačiau iš tiesų į įvykį pakliuvęs vairuotojas gali gauti daug daugiau.

„Į specialistus besikreipiantys klientai dažniausiai klausimus užduoda apie draudimo išmoką, skirtą transporto priemonės remontui. Tiesa tokia, kad žalų reguliavimas apima kiek daugiau nei tik šią išmoką. Atsižvelgiant į tam tikrus aspektus, nuostolius patyręs asmuo gali tikėtis ir pakaitinio automobilio apmokėjimo, dėl įvykio atsiradusio uždarbio praradimo, transporto priemonės vertės netekimo atlyginimo ir kitų išmokų.“, – apie priklausančias išmokas informuoja Kęstutis Bartkevičius.

Greičiau – geriau

Savarankiškai bandant išsiaiškini su draudimo bendrovėmis, šios neretai ne tik neskuba priimti prašymų, bet ir išmokos jus pasiekti gali tikrai ne iš karto. Tačiau egzistuoja galimybė remontuoti automobilį dar prieš gaunant draudimo išmoką remontui.

„Puikiai suprantame, kaip šiuolaikiniam žmogui svarbu turėti savo automobilį. Juk jis – darbo priemonė ir pagalba. Todėl kreipdamiesi į „Celerauto“ servisą būsite tikri ne tik dėl to, kad žalų reguliavimas bus atliktas iki galo, bet ir dėl to, kad automobilio remontas bus pradėtas iškart, kai tik atvyksite.“, – greito remonto, po eismo įvykio, galimybėmis dalinasi automobilių serviso „Celerauto“ vadovas Kęstutis Bartkevičius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. "cookies"). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite "Sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.
Sutinku